Co nas wyróżnia?


Bazując na najlepszych wzorcach i doświadczeniu Blueapart postawił sobie za cel:

"stworzenie zupełnie nowej jakości, niespotykanej dotychczas na polskim rynku wynajmu."

Używając nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz innowacyjnej strony internetowej staramy się dotrzeć do jak najszerszej rzeszy klientów, co bezpośrednio przekłada się na wysokie obłożenie naszych apartamentów w sezonie, jak i poza nim. Poprzez uczciwość i pełną transparencję budujemy zaufanie, które procentuje wyższymi niż przeciętne zyskami z wynajmu apartamentów, powierzonych nam przez właścicieli.

Inwestujemy w profesjonalne pozycjonowanie naszej strony w najważniejszych wyszukiwarkach, używając metod optymalizacji SEO.
Na bieżąco tworzymy kampanie linków sponsorowanych Adwords oraz projektujemy celowane kampanie remarketingowe Google.
Przygotowujemy oferty specjalne, aby sprostać oczekiwaniom klientów o różnym profilu, a także bezkompromisowo konkurować z ofertami hotelowymi.
Dysponujemy kilkutysięczną bazą lojalnych odbiorców, dzięki której możemy prowadzić aktywne kampanie mailingowe skierowane do osób regularnie odwiedzających nasze lokalizacje turystyczne.
Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego oraz języka niemieckiego możemy aktywnie promować się za granicą, szczególnie koncentrując się, na klienteach z Niemiec oraz z krajów skandynawskich, a także zagwarantować im wysoki poziom obsługi w trakcie pobytu.
Aktywnie promujemy nasze apartamenty na serwisach społecznościowych.

Chcąc dotrzeć do jak najszerszej rzeszy klentów,
współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi portalami turystycznymi: