Gdynia -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 14:57:47

Z Gdyni do Władysławowa jest około 40 kilometrów. Aby pokonać tę trasę, możemy wybrać jedną z trzech najpopularniejszych opcji.

Samochód

Podróż samochodem z Gdyni do Władysławowa zajmuje około 50 minut (w sezonie letnim czas ten może się wydłużyć ze względu na korki). Z Gdyni do Redy prowadzi droga wojewódzka nr 468, a z Redy do Władysławowa droga wojewódzka nr 216 (DW216). Trasa prowadzi przez takie miejscowości jak Ciechocino, Rekowo Dolne, Rekowo Górne, Widlino, Sławutówko, Celbowo, Puck i Swarzewo.

Rower

Z Gdyni do Władysławowa można dojechać także jednośladem. Najpopularniejsza trasa rowerowa biegnie przez rezerwat Beka, Rzucewo, Puck i Swarzewo. Na wielu odcinkach nie ma jednak wydzielonej ścieżki rowerowej. Przejazd zajmuje około 2,15h. 

Pociąg

Jednym z najpopularniejszych środków transportu łączących Gdynię i Władysławowo jest pociąg. Podróż trwa około 50 minut. Pomiędzy stacją początkową a końcową jest 8 przystanków. Pociąg zatrzymuje się na stacjach: Gdynia Chylonia, Rumia, Reda, Rekowo Dolne (Reda Rekowo), Mrzezino, Żelistrzewo, Puck i Swarzewo. W wagonach POLREGIO możliwy jest przewóz rowerów.

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem we Władysławowie

 


 

Poznaj nasze apartamenty w Władysławowie

Podobne artykuły

Karwia -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:15:57
Karwia to miejscowość letniskowa oddalona od Władysławowa o 15 kilometrów, którą warto odwiedzić choćby ze względu na piaszczyste plaże czy zabytkowy kościół św. Antoniego Padewskiego.
Więcej

Władysławowo – gdzie zjeść poza sezonem?

2022-02-16 15:14:39
Sezon turystyczny we Władysławowie zaczyna się w maju i trwa do września. W tym okresie można liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą kąpiele morskie i słoneczne, a także wycieczki po okolicy: piesze i rowerowe. Liczne atrakcje polskiego wybrzeża przyciągają rzesze turystów z kraju i zagranicy.
Więcej

Władysławowo -> Jastrzębia Góra – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:12:45
Władysławowo i Jastrzębia Góra to dwa najchętniej odwiedzane przez turystów miasta w powiecie puckim. Dzieli je jedynie 8 kilometrów. Trasę pomiędzy nimi można pokonać na trzy sposoby.
Więcej

Czy we Władysławowie jest molo?

2022-02-16 15:08:41
Władysławowo może pochwalić się nowoczesnym portem, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych w mieście.
Więcej

Warszawa -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:03:13
Odległość między Warszawą a Władysławowem zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy samochód, mamy do wyboru dwie opcje.
Więcej