Jaka jest pogoda we Władysławowie?

2022-02-16 15:00:24

Najcieplejsze miesiące we Władysławowie to lipiec i sierpień. Średnia temperatura w ciągu dnia wynosi wówczas 18-19 stopni Celsjusza. Najwięcej słonecznych dni jest w maju (nawet 23). To właśnie wtedy rozpoczyna się sezon wakacyjny, który trwa aż do września. 

Czy pogoda latem we Władysławowie sprzyja plażowaniu i uprawianiu sportów wodnych?

Pogoda we Władysławowie w okresie wakacyjnym sprzyja plażowaniu i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Choć latem zdarzają się chłodniejsze i nieco bardziej pochmurne dni, to na brak atrakcji pod dachem nie można narzekać. Temperatura wody w najcieplejszych miesiącach wynosi około 17-18 stopni Celsjusza.

Jaka jest pogoda we Władysławowie poza sezonem?

Do Władysławowa warto przyjechać także poza sezonem np. w kwietniu lub w październiku, gdy jest nieco chłodniej, ale pogoda jest stabilna i sprzyja wycieczkom pieszym czy rowerowym. Władysławowo jest atrakcyjne dla turystów nawet zimą. Średnia temperatura w ciągu dnia w styczniu wynosi 2 stopnie Celsjusza.

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem we Władysławowie

 

 


 

Poznaj nasze apartamenty w Władysławowie

Podobne artykuły

Karwia -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:15:57
Karwia to miejscowość letniskowa oddalona od Władysławowa o 15 kilometrów, którą warto odwiedzić choćby ze względu na piaszczyste plaże czy zabytkowy kościół św. Antoniego Padewskiego.
Więcej

Władysławowo – gdzie zjeść poza sezonem?

2022-02-16 15:14:39
Sezon turystyczny we Władysławowie zaczyna się w maju i trwa do września. W tym okresie można liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą kąpiele morskie i słoneczne, a także wycieczki po okolicy: piesze i rowerowe. Liczne atrakcje polskiego wybrzeża przyciągają rzesze turystów z kraju i zagranicy.
Więcej

Władysławowo -> Jastrzębia Góra – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:12:45
Władysławowo i Jastrzębia Góra to dwa najchętniej odwiedzane przez turystów miasta w powiecie puckim. Dzieli je jedynie 8 kilometrów. Trasę pomiędzy nimi można pokonać na trzy sposoby.
Więcej

Czy we Władysławowie jest molo?

2022-02-16 15:08:41
Władysławowo może pochwalić się nowoczesnym portem, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych w mieście.
Więcej

Warszawa -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:03:13
Odległość między Warszawą a Władysławowem zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy samochód, mamy do wyboru dwie opcje.
Więcej