Warszawa -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:03:13

Odległość między Warszawą a Władysławowem zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy samochód, mamy do wyboru dwie opcje.

Przez drogę ekspresową S7

Wybierając ten wariant, mamy do przejechania około 408 kilometrów. Przejeżdżamy przez takie miejscowości jak Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Mława, Olsztynek, Ostróda, Elbląg, Gdańsk, Gdynia czy Swarzewo. Podróż zajmuje około 5 godzin. Czas przejazdu jest jednak uzależniony od aktualnej sytuacji drogowej. Droga prowadzi przez odcinki bezpłatne. 

Przez autostradę A1

Kierując się z Warszawy w stronę Łodzi, możemy wjechać na autostradę A1, a następnie skierować się na drogę wojewódzką nr 216, która prowadzi do Władysławowa. Trasa ta obejmuje odcinki płatne. Pokonanie 470 kilometrów zajmuje około 5 godzin.

Jak jeszcze można dotrzeć z Warszawy do Władysławowa?

Do Władysławowa ze stolicy Polski można dotrzeć także pociągiem ze stacji Warszawa Wschodnia do stacji Gdynia Główna, a następnie ze stacji Gdynia Główna do stacji Władysławowo. Cała podróż zajmuje około 5 godzin. 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem we Władysławowie

 

Poznaj nasze apartamenty w Władysławowie

Podobne artykuły

Karwia -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:15:57
Karwia to miejscowość letniskowa oddalona od Władysławowa o 15 kilometrów, którą warto odwiedzić choćby ze względu na piaszczyste plaże czy zabytkowy kościół św. Antoniego Padewskiego.
Więcej

Władysławowo – gdzie zjeść poza sezonem?

2022-02-16 15:14:39
Sezon turystyczny we Władysławowie zaczyna się w maju i trwa do września. W tym okresie można liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą kąpiele morskie i słoneczne, a także wycieczki po okolicy: piesze i rowerowe. Liczne atrakcje polskiego wybrzeża przyciągają rzesze turystów z kraju i zagranicy.
Więcej

Władysławowo -> Jastrzębia Góra – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:12:45
Władysławowo i Jastrzębia Góra to dwa najchętniej odwiedzane przez turystów miasta w powiecie puckim. Dzieli je jedynie 8 kilometrów. Trasę pomiędzy nimi można pokonać na trzy sposoby.
Więcej

Czy we Władysławowie jest molo?

2022-02-16 15:08:41
Władysławowo może pochwalić się nowoczesnym portem, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych w mieście.
Więcej