Gdzie kupić świeże ryby we Władysławowie?

2022-02-16 15:05:30

We Władysławowie nie brakuje miejsc, w których można zaopatrzyć się w świeżo złowioną rybę.

W poszukiwaniu najlepszych okazów warto udać się do portu. Punkty oferujące świeże ryby, smażone lub wędzone, można znaleźć też w miejscach nieco oddalonych od nabrzeża. Niektóre z nich są otwarte przez cały rok. Po świeże ryby warto wybrać się punktu wędzenia i przetwórstwa ryb „Rafa” istniejącego na rynku już od 1994 roku. Kolejnym godnym polecenia miejscem jest smażalnia i wędzarnia Pikling, gdzie możemy zjeść idealnie przyrządzoną rybę na miejscu lub zakupić wybrane okazy i przygotować je samodzielnie w domu.

A gdyby tak samemu złowić rybę?

Rejsy wędkarskie to jedna z największych atrakcji regionu. To sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym: spędzić w ciekawy sposób czas na świeżym powietrzu i zabrać do domu rybę, której świeżości nie będzie można podważyć! Na otwartym morzu łowi się przede wszystkim dorsze, śledzie oraz szproty. 
 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem we Władysławowie

 

Poznaj nasze apartamenty w Władysławowie

Podobne artykuły

Łeba czy Władysławowo? Podpowiadamy!

2023-02-15 14:21:52
Urlop nad Morzem Bałtyckim często rozpoczynamy, przeglądając informacje o pogodzie i plażach. Łeba to 10-kilometrowa linia brzegowa i rzeka Łeba dzielącą tę plażę na dwie części. Władysławowo to natomiast najpopularniejsze miejsce urlopowe wybierane przez Polaków. Zapewne zawdzięcza to jednej z najszerszych plaż na wybrzeżu i posiadaniu aż 5 strzeżonych plaż. Łeba i Władysławowo to jednak nie tylko plaże. Dlaczego warto wybrać się do tych kurortów?
Więcej

Jastrzębia Góra czy Władysławowo? Podpowiadamy!

2023-02-15 14:00:35
Jastrzębia Góra czy Władysławowo
Jak w góry, to… tylko nad morze do Jastrzębiej Góry. Jak nad ocean, to do Władysławowa! Brzmi nieco abstrakcyjnie? W Jastrzębiej Górze znajduje się najdalej wysunięty na północ punkt w Polsce. Miejscowość swoje wyjątkowe piękno zawdzięcza nadmorskim klifom. We Władysławowie w sezonie dużo się dzieje. Kurort zawdzięcza swoją popularność wyjątkowej plaży i licznym atrakcjom. Co warto wiedzieć o tych miejscowościach?
Więcej

Władysławowo 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 12:48:18
Dlaczego Władysławowo rządzi? Ta niewielka miejscowość licząca ok.10 tys. mieszkańców położona jest u nasady Mierzei Helskiej. Ktokolwiek zmierza na cypel, ten z Władysławowem musi stanąć oko w oko, a ono hipnotyzuje, przyciąga i może sprawić, że dalej nie pojedziemy.
Więcej

Karwia -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:15:57
Karwia to miejscowość letniskowa oddalona od Władysławowa o 15 kilometrów, którą warto odwiedzić choćby ze względu na piaszczyste plaże czy zabytkowy kościół św. Antoniego Padewskiego.
Więcej

Władysławowo – gdzie zjeść poza sezonem?

2022-02-16 15:14:39
Sezon turystyczny we Władysławowie zaczyna się w maju i trwa do września. W tym okresie można liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą kąpiele morskie i słoneczne, a także wycieczki po okolicy: piesze i rowerowe. Liczne atrakcje polskiego wybrzeża przyciągają rzesze turystów z kraju i zagranicy.
Więcej