Gdzie kupić świeże ryby we Władysławowie?

2022-02-16 15:05:30

We Władysławowie nie brakuje miejsc, w których można zaopatrzyć się w świeżo złowioną rybę.

W poszukiwaniu najlepszych okazów warto udać się do portu. Punkty oferujące świeże ryby, smażone lub wędzone, można znaleźć też w miejscach nieco oddalonych od nabrzeża. Niektóre z nich są otwarte przez cały rok. Po świeże ryby warto wybrać się punktu wędzenia i przetwórstwa ryb „Rafa” istniejącego na rynku już od 1994 roku. Kolejnym godnym polecenia miejscem jest smażalnia i wędzarnia Pikling, gdzie możemy zjeść idealnie przyrządzoną rybę na miejscu lub zakupić wybrane okazy i przygotować je samodzielnie w domu.

A gdyby tak samemu złowić rybę?

Rejsy wędkarskie to jedna z największych atrakcji regionu. To sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym: spędzić w ciekawy sposób czas na świeżym powietrzu i zabrać do domu rybę, której świeżości nie będzie można podważyć! Na otwartym morzu łowi się przede wszystkim dorsze, śledzie oraz szproty. 
 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem we Władysławowie

 

Poznaj nasze apartamenty w Władysławowie

Podobne artykuły

Karwia -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:15:57
Karwia to miejscowość letniskowa oddalona od Władysławowa o 15 kilometrów, którą warto odwiedzić choćby ze względu na piaszczyste plaże czy zabytkowy kościół św. Antoniego Padewskiego.
Więcej

Władysławowo – gdzie zjeść poza sezonem?

2022-02-16 15:14:39
Sezon turystyczny we Władysławowie zaczyna się w maju i trwa do września. W tym okresie można liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą kąpiele morskie i słoneczne, a także wycieczki po okolicy: piesze i rowerowe. Liczne atrakcje polskiego wybrzeża przyciągają rzesze turystów z kraju i zagranicy.
Więcej

Władysławowo -> Jastrzębia Góra – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:12:45
Władysławowo i Jastrzębia Góra to dwa najchętniej odwiedzane przez turystów miasta w powiecie puckim. Dzieli je jedynie 8 kilometrów. Trasę pomiędzy nimi można pokonać na trzy sposoby.
Więcej

Czy we Władysławowie jest molo?

2022-02-16 15:08:41
Władysławowo może pochwalić się nowoczesnym portem, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych w mieście.
Więcej

Warszawa -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:03:13
Odległość między Warszawą a Władysławowem zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy samochód, mamy do wyboru dwie opcje.
Więcej