Władysławowo – gdzie zjeść poza sezonem?

2022-02-16 15:14:39

Sezon turystyczny we Władysławowie zaczyna się w maju i trwa do września. W tym okresie można liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą kąpiele morskie i słoneczne, a także wycieczki po okolicy: piesze i rowerowe. Liczne atrakcje polskiego wybrzeża przyciągają rzesze turystów z kraju i zagranicy.

Do Władysławowa warto przyjechać jednak także poza sezonem np. wczesną wiosną, późną jesienią lub zimą. Ze względu na to, że poza sezonem w mieście jest znacznie mniej turystów, część lokali gastronomicznych zawiesza działalność do kwietnia/maja. Jest jednak wiele punktów, które oferują wyśmienite, lokalne potrawy nie tylko w trakcie sezonu, ale także po jego zakończeniu.
Gdzie wybrać się na obiad we Władysławowie poza sezonem?

Skipper Bar Gastronomiczny

Restauracja oferuje dania mięsne i rybne. Bar otwarty jest przez cały rok. Mile widziane są rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik zabaw. Bar znajduje się przy ulicy Spokojnej 7 w odległości 150 metrów od ulicy Morskiej.

Gospoda u Chłopa

Restauracja oferuje domowe posiłki, bazując na tradycyjnych polskich przepisach. Gospoda znajduje się przy ulicy Portowej 15 i jest otwarta przez cały rok. W restauracji można zorganizować nie tylko rodzinny obiad, ale także przyjęcie weselne, urodzinowe lub komunijne. Lokal posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Dysponuje także darmowym parkingiem dla gości.

Tawerna Klipper

Tawerna zlokalizowana jest przy ulicy Gdańskiej 20 we Władysławowie i jest otwarta także poza letnim sezonem. W karcie menu można znaleźć przede wszystkim ryby w wielu odsłonach: smażone, pieczone, gotowane na parze i grillowane. Lokal jest przystosowany do osób z niepełnosprawnościami. Mile widziane są także rodziny z dziećmi. 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem we Władysławowie

 

Poznaj nasze apartamenty w Władysławowie

Podobne artykuły

Łeba czy Władysławowo? Podpowiadamy!

2023-02-15 14:21:52
Urlop nad Morzem Bałtyckim często rozpoczynamy, przeglądając informacje o pogodzie i plażach. Łeba to 10-kilometrowa linia brzegowa i rzeka Łeba dzielącą tę plażę na dwie części. Władysławowo to natomiast najpopularniejsze miejsce urlopowe wybierane przez Polaków. Zapewne zawdzięcza to jednej z najszerszych plaż na wybrzeżu i posiadaniu aż 5 strzeżonych plaż. Łeba i Władysławowo to jednak nie tylko plaże. Dlaczego warto wybrać się do tych kurortów?
Więcej

Jastrzębia Góra czy Władysławowo? Podpowiadamy!

2023-02-15 14:00:35
Jastrzębia Góra czy Władysławowo
Jak w góry, to… tylko nad morze do Jastrzębiej Góry. Jak nad ocean, to do Władysławowa! Brzmi nieco abstrakcyjnie? W Jastrzębiej Górze znajduje się najdalej wysunięty na północ punkt w Polsce. Miejscowość swoje wyjątkowe piękno zawdzięcza nadmorskim klifom. We Władysławowie w sezonie dużo się dzieje. Kurort zawdzięcza swoją popularność wyjątkowej plaży i licznym atrakcjom. Co warto wiedzieć o tych miejscowościach?
Więcej

Władysławowo 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 12:48:18
Dlaczego Władysławowo rządzi? Ta niewielka miejscowość licząca ok.10 tys. mieszkańców położona jest u nasady Mierzei Helskiej. Ktokolwiek zmierza na cypel, ten z Władysławowem musi stanąć oko w oko, a ono hipnotyzuje, przyciąga i może sprawić, że dalej nie pojedziemy.
Więcej

Karwia -> Władysławowo – ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-02-16 15:15:57
Karwia to miejscowość letniskowa oddalona od Władysławowa o 15 kilometrów, którą warto odwiedzić choćby ze względu na piaszczyste plaże czy zabytkowy kościół św. Antoniego Padewskiego.
Więcej