Czy w Jastarni jest Biedronka?

2022-03-29 14:35:17

Wielu turystów przed wakacjami w Jastarni zastanawia się, czy w tej nadmorskiej miejscowości można zrobić zakupy w jednym z popularnych marketów spożywczych, czyli biedronce. W tym artykule rozwiewamy wątpliwości!

Czy w Jastarni jest Biedronka?

W Jastarni znajduje się jeden sklep sieci Biedronka, należącej do grupy Jeronimo Martins. Posiada on bogatą ofertę produktów spożywczych różnego rodzaju (m.in. nabiał, wędliny, ryby, świeże pieczywo – również wypiekane na miejscu, słodycze, napoje, dania gotowe itd.), a także artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, artykuły przemysłowe oraz chemię gospodarczą. Sklep ten zlokalizowany jest przy ulicy Adama Mickiewicza 125. Klienci mają do swojej dyspozycji duży parking przed sklepem, jak również miejsce postojowe dla rowerów. Sklep ten znajduje się niespełna kilometr od plaży i niecałe 200 metrów od przystanku kolejowego Jastarnia Wczasy.

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Jastarni

 

Poznaj nasze apartamenty w Jastarnii

Podobne artykuły

Jastarnia - gdzie zjeść poza sezonem?

2022-04-01 09:32:50
Sezon turystyczny w Jastarni rozpoczyna się w maju i trwa do końca września. Jednakże, warto odwiedzić to miasto również poza sezonem – na przykład wczesną wiosną, późną jesienią, czy nawet zimą. Wtedy jest tam znacznie mniej turystów i dlatego też niektóre lokale gastronomiczne zawieszają swoją działalność. Istnieje jednak kilka punktów, które oferują pyszne, lokalne jedzenie przez cały rok.
Więcej

Hel -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:12:52
Odległość między Helem a Jastarnią wynosi 13,5 kilometra. Trasę między tymi dwoma popularnymi miejscowościami nadmorskimi można pokonać na cztery sposoby.
Więcej

Gdańsk -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:04:27
Odległość między Gdańskiem a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.
Więcej

Warszawa -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-29 14:39:56
Odległość między Warszawą a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.
Więcej

Poznaj szkoły kitesurfingu działające w Jastarni!

2021-11-05 13:49:20
Czas, kiedy chodzenie było dla nas zagadką, jest dla każdego dorosłego zatarty w pamięci. Nauczyliśmy się chodzić, bo to wpisane jest w nasz naturalny rozwój. Latanie już nie jest, a wręcz jest niezgodne z naszą naturą. Sam ten fakt dla wielu osób stanowi zachętę do udowadniania, że niemożliwe jednak można przekuć w możliwe.
Więcej