Warszawa -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-29 14:39:56

Odległość między Warszawą a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.

Odległość między Warszawą a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.

Przez drogę ekspresową S7

Wybierając ten wariant, mamy do przejechania około 426 kilometrów. Przejeżdżamy przez takie miejscowości jak Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Mława, Olsztynek, Ostróda, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Reda, Władysławowo i Chałupy. Podróż zajmuje niewiele ponad 5 godzin. Czas przejazdu jest jednak uzależniony od aktualnej sytuacji drogowej. Droga prowadzi przez odcinki bezpłatne.

Przez drogi ekspresowe S61 i S7

Ten wariant trasy prowadzi nas od Warszawy najpierw drogą ekspresową S61 przez Pułtusk i Przasnysz, aż do zjazdu na S7 w Kuklinie. Następnie jedziemy przez Olsztynek, Ostródę, Elbląg, Gdańsk, Gdynię i Redę, skąd dalej kierujemy się drogą wojewódzką nr 216 do Władysławowa i Chałup. Droga ta prowadzi nas przez odcinki bezpłatne. Mamy do pokonania około 431 kilometrów, co zajmie nam niewiele ponad 5 i pół godziny.

Przez autostradę A1

W tym przypadku kierujemy się z Warszawy autostradą A2 w stronę Łodzi, gdzie możemy wjechać na autostradę A1. Przejeżdżamy nią przez obrzeża Torunia i Grudziądza, a następnie przez Swarożyn, Pruszcz Gdański i Straszyn aż do Rusocina, gdzie zjeżdżamy z Autostrady Bursztynowej na drogę ekspresową S6. Jedziemy przez Gdańsk, Gdynię i Redę, z której następnie kierujemy się drogą wojewódzką nr 216 do Władysławowa i Chałup. Jeśli chodzi o ilość kilometrów, jest to najdłuższa z wymienionych tras – około 492 kilometry. Czas przejazdu wyniesie nas około 5 i pół godziny. Trasa ta obejmuje odcinki płatne.

Jak jeszcze można dotrzeć z Warszawy do Jastarni?

Do Jastarni ze stolicy Polski możemy dotrzeć również pociągiem TLK, Intercity lub Pendolino ze stacji Warszawa Wschodnia do stacji Gdynia Główna, a następnie pociągiem POLREGIO ze stacji Gdynia Główna do stacji Jastarnia. Cała podróż zajmie nam od 4 i pół do 6 i pół godziny, w zależności od tego, jaki rodzaj pociągu wybierzemy.
 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Jastarni

 

Poznaj nasze apartamenty w Jastarnii

Podobne artykuły

Jastarnia 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 13:02:01
Jastarnia już więcej sławy niż ma nie potrzebuje. Wychodzi naprzeciw wszystkim swoim fanom, oferując bogatą bazę noclegową, od kwater, przez pensjonaty, apartamenty, hotele, po w pełni wyposażone domki.
Więcej

Jastarnia - gdzie zjeść poza sezonem?

2022-04-01 09:32:50
Sezon turystyczny w Jastarni rozpoczyna się w maju i trwa do końca września. Jednakże, warto odwiedzić to miasto również poza sezonem – na przykład wczesną wiosną, późną jesienią, czy nawet zimą. Wtedy jest tam znacznie mniej turystów i dlatego też niektóre lokale gastronomiczne zawieszają swoją działalność. Istnieje jednak kilka punktów, które oferują pyszne, lokalne jedzenie przez cały rok.
Więcej

Hel -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:12:52
Odległość między Helem a Jastarnią wynosi 13,5 kilometra. Trasę między tymi dwoma popularnymi miejscowościami nadmorskimi można pokonać na cztery sposoby.
Więcej

Gdańsk -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:04:27
Odległość między Gdańskiem a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.
Więcej