Gdzie zjeść dobrą rybę w Jastarni?

2022-04-01 09:12:17

Sezon turystyczny we Jastarni zaczyna się w maju i trwa do końca września. W tym okresie możemy liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą plażowanie, a także wycieczki po okolicy. Liczne atrakcje naszego wybrzeża przyciągają wielu turystów z kraju i zagranicy.

A gdzie wybrać się na dobrą rybę w Jastarni?

Smażalnia Ryb Kaper

Restauracja ta zlokalizowana jest przy ulicy Księdza Bernarda Sychty 106. Od ponad 15 lat cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Klienci zachwalają wyśmienite jedzenie, bardzo miłą obsługę i przystępne ceny. W menu znajdziemy przepyszne świeże ryby, a także zupy, dania obiadowe i zestawy dla dzieci. Warto wspomnieć o tym, że ryby ważone są przy składaniu zamówienia, a więc mamy możliwość wyboru wielkości porcji. Możemy także poprosić o przygotowanie ryby w sposób bezglutenowy. 

Smażalnia Ryb Pyszna Rybka

Miejsce to nastawione jest wyłącznie na ryby – nie znajdziemy tutaj typowych dań obiadowych. Do wyboru mamy jednak sporo rodzajów ryb, w tym te najbardziej regionalne – dorsza, turbota czy belonę. Sami decydujemy o wielkości porcji oraz rodzaju dodatków. Smażalnia Pyszna Rybka znajduje się w pobliżu portu rybackiego i molo, przy ulicy Portowej 26. 

Belona Smażalnia Ryb & Browar

Restauracja ta mieści się przy ulicy Stelmaszczyka 2D. Codziennie serwowane są tam świeże ryby z własnego kutra oraz lokalne piwa rzemieślnicze. Menu wzbogacone jest także o przystawki, zupy i zestawy śniadaniowe. Jest to miejsce z pasją, rodzinną atmosferą i nadmorską gościnnością. A wieczorami w sezonie możemy załapać się nawet na koncert muzyki na żywo!
 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Jastarni

 

Poznaj nasze apartamenty w Jastarnii

Podobne artykuły

Jastarnia 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 13:02:01
Jastarnia już więcej sławy niż ma nie potrzebuje. Wychodzi naprzeciw wszystkim swoim fanom, oferując bogatą bazę noclegową, od kwater, przez pensjonaty, apartamenty, hotele, po w pełni wyposażone domki.
Więcej

Jastarnia - gdzie zjeść poza sezonem?

2022-04-01 09:32:50
Sezon turystyczny w Jastarni rozpoczyna się w maju i trwa do końca września. Jednakże, warto odwiedzić to miasto również poza sezonem – na przykład wczesną wiosną, późną jesienią, czy nawet zimą. Wtedy jest tam znacznie mniej turystów i dlatego też niektóre lokale gastronomiczne zawieszają swoją działalność. Istnieje jednak kilka punktów, które oferują pyszne, lokalne jedzenie przez cały rok.
Więcej

Hel -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:12:52
Odległość między Helem a Jastarnią wynosi 13,5 kilometra. Trasę między tymi dwoma popularnymi miejscowościami nadmorskimi można pokonać na cztery sposoby.
Więcej

Gdańsk -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:04:27
Odległość między Gdańskiem a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.
Więcej

Warszawa -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-29 14:39:56
Odległość między Warszawą a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.
Więcej