Gdzie zjeść dobrą rybę w Jastarni?

2022-04-01 09:12:17

Sezon turystyczny we Jastarni zaczyna się w maju i trwa do końca września. W tym okresie możemy liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą plażowanie, a także wycieczki po okolicy. Liczne atrakcje naszego wybrzeża przyciągają wielu turystów z kraju i zagranicy.

A gdzie wybrać się na dobrą rybę w Jastarni?

Smażalnia Ryb Kaper

Restauracja ta zlokalizowana jest przy ulicy Księdza Bernarda Sychty 106. Od ponad 15 lat cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Klienci zachwalają wyśmienite jedzenie, bardzo miłą obsługę i przystępne ceny. W menu znajdziemy przepyszne świeże ryby, a także zupy, dania obiadowe i zestawy dla dzieci. Warto wspomnieć o tym, że ryby ważone są przy składaniu zamówienia, a więc mamy możliwość wyboru wielkości porcji. Możemy także poprosić o przygotowanie ryby w sposób bezglutenowy. 

Smażalnia Ryb Pyszna Rybka

Miejsce to nastawione jest wyłącznie na ryby – nie znajdziemy tutaj typowych dań obiadowych. Do wyboru mamy jednak sporo rodzajów ryb, w tym te najbardziej regionalne – dorsza, turbota czy belonę. Sami decydujemy o wielkości porcji oraz rodzaju dodatków. Smażalnia Pyszna Rybka znajduje się w pobliżu portu rybackiego i molo, przy ulicy Portowej 26. 

Belona Smażalnia Ryb & Browar

Restauracja ta mieści się przy ulicy Stelmaszczyka 2D. Codziennie serwowane są tam świeże ryby z własnego kutra oraz lokalne piwa rzemieślnicze. Menu wzbogacone jest także o przystawki, zupy i zestawy śniadaniowe. Jest to miejsce z pasją, rodzinną atmosferą i nadmorską gościnnością. A wieczorami w sezonie możemy załapać się nawet na koncert muzyki na żywo!
 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Jastarni

 

Poznaj nasze apartamenty w Jastarnii

Podobne artykuły

Latarnia morska w Jastarni — historia i ciekawostki

2024-02-28 12:32:49
Jeśli prześledzimy rankingi na najpiękniejsze miejscowości nad polskim morzem, to niemal zawsze w czołówce pojawiają się kurorty Półwyspu Helskiego, w tym Jastarnia. Słynie przede wszystkim z wyjątkowo pięknych plaż, ale oprócz tego warto odwiedzić tamtejszą latarnię morską.
Więcej

Apartament Prezydencki w Juracie — historia i ciekawostki

2023-04-28 13:25:40
Apartament Prezydencki w Juracie — historia i ciekawostki Jurata niegdyś była częścią miasta Jastarnia. Od kilku lat już nie jest, za to stała się osadą nadmorską. Jednak przez lata zdążyła zgromadzić niebagatelną historię, na tyle ciekawą, że niejeden kurort jej nie dorównuje. Jurata jako kurort przez lata przyciągała państwowe elity. Być może zwieńczeniem tego faktu było powstanie w latach 60. Ośrodka Wypoczynkowego Urzędu Rady Ministrów „Mewa”. Co to za miejsce i jaką historię skrywa?
Więcej

Dom Zdrojowy w Jastarni na Wielkanoc

2023-04-05 11:20:28
Jastarnia choć niewielka, miała i ma swoje wielkie tradycje. Prażnica, czyli jajecznica na boczku, to słynne kaszubskie śniadanie wielkanocne, a smaganie gałązkami agrestu w Wielki Piątek symbolizowało pokutę. Obecnie tradycje kaszubskie stały się podobne do tych w całym kraju, jednak przybywając do Jastarni, by spędzić Wielkanoc, możemy liczyć na nieco inny klimat świętowania. Duże prawdopodobieństwo jest, że  poranek wielkanocny zacznie Bãblowanié. Usłyszymy je również w Domu Zdrojowym. Co to takiego?
Więcej

Zacne apartamenty w Jastarni – ranking

2023-03-31 11:21:49
Istnieją takie regiony w Polsce, które wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy, przyrastają w liczbę turystów. Regiony nadmorskie, a szczególnie Półwysep Helski należą do czołówki takich miejsc. Jednak napływ turystów nie oznacza, że tamtejsze miejscowości się rozrastają. Jastarnia od lat cieszy się ogromną popularnością w sezonie urlopowym, ale jej powierzchnia niezmiennie zajmuje 4,31 km2. Dlatego miejsca noclegowe rozchodzą się jak świeże bułeczki.
Więcej

Dom Zdrojowy Jastarnia – historia

2023-03-31 10:20:14
Opowieści o domach często emanują tajemnicą. Domy z historią nas przyciągają, bo mają w sobie coś magicznego. Dom Zdrojowy w Jastarni przetrwał wojnę, a obecne zmiany i rozbudowa wciąż nawiązują do czasów, gdy sam Jan Kiepura raczył gości koncertami. Obecna imponująca forma hotelu wciąż nawiązuje do historii nie tylko samego hotelu, ale też całej miejscowości. Jaki jest dzisiejszy Dom Zdrojowy w Jastarni?
Więcej