Gdzie zjeść dobrą rybę w Jastarni?

2022-04-01 09:12:17

Sezon turystyczny we Jastarni zaczyna się w maju i trwa do końca września. W tym okresie możemy liczyć na dobrą pogodę umożliwiającą plażowanie, a także wycieczki po okolicy. Liczne atrakcje naszego wybrzeża przyciągają wielu turystów z kraju i zagranicy.

A gdzie wybrać się na dobrą rybę w Jastarni?

Smażalnia Ryb Kaper

Restauracja ta zlokalizowana jest przy ulicy Księdza Bernarda Sychty 106. Od ponad 15 lat cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Klienci zachwalają wyśmienite jedzenie, bardzo miłą obsługę i przystępne ceny. W menu znajdziemy przepyszne świeże ryby, a także zupy, dania obiadowe i zestawy dla dzieci. Warto wspomnieć o tym, że ryby ważone są przy składaniu zamówienia, a więc mamy możliwość wyboru wielkości porcji. Możemy także poprosić o przygotowanie ryby w sposób bezglutenowy. 

Smażalnia Ryb Pyszna Rybka

Miejsce to nastawione jest wyłącznie na ryby – nie znajdziemy tutaj typowych dań obiadowych. Do wyboru mamy jednak sporo rodzajów ryb, w tym te najbardziej regionalne – dorsza, turbota czy belonę. Sami decydujemy o wielkości porcji oraz rodzaju dodatków. Smażalnia Pyszna Rybka znajduje się w pobliżu portu rybackiego i molo, przy ulicy Portowej 26. 

Belona Smażalnia Ryb & Browar

Restauracja ta mieści się przy ulicy Stelmaszczyka 2D. Codziennie serwowane są tam świeże ryby z własnego kutra oraz lokalne piwa rzemieślnicze. Menu wzbogacone jest także o przystawki, zupy i zestawy śniadaniowe. Jest to miejsce z pasją, rodzinną atmosferą i nadmorską gościnnością. A wieczorami w sezonie możemy załapać się nawet na koncert muzyki na żywo!
 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Jastarni

 

Poznaj nasze apartamenty w Jastarnii

Podobne artykuły

Zacne apartamenty w Jastarni – ranking

2023-03-31 11:21:49
Istnieją takie regiony w Polsce, które wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy, przyrastają w liczbę turystów. Regiony nadmorskie, a szczególnie Półwysep Helski należą do czołówki takich miejsc. Jednak napływ turystów nie oznacza, że tamtejsze miejscowości się rozrastają. Jastarnia od lat cieszy się ogromną popularnością w sezonie urlopowym, ale jej powierzchnia niezmiennie zajmuje 4,31 km2. Dlatego miejsca noclegowe rozchodzą się jak świeże bułeczki.
Więcej

Dom Zdrojowy Jastarnia – historia

2023-03-31 10:20:14
Opowieści o domach często emanują tajemnicą. Domy z historią nas przyciągają, bo mają w sobie coś magicznego. Dom Zdrojowy w Jastarni przetrwał wojnę, a obecne zmiany i rozbudowa wciąż nawiązują do czasów, gdy sam Jan Kiepura raczył gości koncertami. Obecna imponująca forma hotelu wciąż nawiązuje do historii nie tylko samego hotelu, ale też całej miejscowości. Jaki jest dzisiejszy Dom Zdrojowy w Jastarni?
Więcej

Jastarnia czy Hel? Podpowiadamy!

2023-02-15 13:06:09
Czy Półwysep Helski był skazany na sukces, czy to linia kolejowa zdziałała cuda?
Więcej

Jastarnia 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 13:02:01
Jastarnia już więcej sławy niż ma nie potrzebuje. Wychodzi naprzeciw wszystkim swoim fanom, oferując bogatą bazę noclegową, od kwater, przez pensjonaty, apartamenty, hotele, po w pełni wyposażone domki.
Więcej

Jastarnia - gdzie zjeść poza sezonem?

2022-04-01 09:32:50
Sezon turystyczny w Jastarni rozpoczyna się w maju i trwa do końca września. Jednakże, warto odwiedzić to miasto również poza sezonem – na przykład wczesną wiosną, późną jesienią, czy nawet zimą. Wtedy jest tam znacznie mniej turystów i dlatego też niektóre lokale gastronomiczne zawieszają swoją działalność. Istnieje jednak kilka punktów, które oferują pyszne, lokalne jedzenie przez cały rok.
Więcej