Jastarnia - gdzie zjeść poza sezonem?

2022-04-01 09:32:50

Sezon turystyczny w Jastarni rozpoczyna się w maju i trwa do końca września. Jednakże, warto odwiedzić to miasto również poza sezonem – na przykład wczesną wiosną, późną jesienią, czy nawet zimą. Wtedy jest tam znacznie mniej turystów i dlatego też niektóre lokale gastronomiczne zawieszają swoją działalność. Istnieje jednak kilka punktów, które oferują pyszne, lokalne jedzenie przez cały rok.

Gdzie wybrać się na obiad w Jastarni poza sezonem?

Restauracja Weranda-Ogrodnica

Restauracja zlokalizowana jest przy głównej ulicy w Jastarni – Księdza Bernarda Sychty 98. Proponuje ona przysmaki kuchni kaszubskiej, dania rybne, mięsne, kompozycje obiadowe i śniadania. W menu znajdziemy także desery, napoje gorące, zimne oraz wyśmienite drinki. Co ciekawe, oprócz regularnie aktualizowanej karty stałej, znajdziemy tu również dania specjalne, serwowane w wybrane dni i o wybranych porach. Weranda-Ogrodnica zapewnia również cateringi, a także organizuje różne imprezy okolicznościowe.

Restauracja Zatoka Smaków

Restauracja Zatoka Smaków mieści się przy ulicy Portowej 35. Jest to idealne miejsce do miłego spędzania czasu oraz zasmakowania wspaniałych dań kuchni polskiej i kaszubskiej. Oferowane potrawy są pięknie podane i przede wszystkim zdrowe, gdyż przyrządzane są tradycyjnymi domowymi sposobami z regionalnych produktów typowych dla danej pory roku. W menu znajdziemy przystawki, zupy, sałatki, dania mięsne, rybne, wegetariańskie, zestawy dla dzieci, desery, śniadania, a także specjalności szefa kuchni.

Kapitalna Restauracja

Jest to miejsce utrzymane w ciepłym, rodzinnym klimacie. Oferuje ono najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską, a także doskonałe desery i wyśmienitą pizzę z pieca opalanego drewnem. Ponadto, w karcie znajdziemy dania wegetariańskie i wegańskie. Restauracja ta posiada również część klubową, ogród i plac zabaw dla dzieci. Mieści ona 220 miejsc siedzących, dzięki czemu jest to świetny wybór na spotkania w większym gronie. Kapitalna Restauracja zlokalizowana jest przy ulicy Księdza Bernarda Sychty 66.

 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Jastarni

 

Poznaj nasze apartamenty w Jastarnii

Podobne artykuły

Jastarnia 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 13:02:01
Jastarnia już więcej sławy niż ma nie potrzebuje. Wychodzi naprzeciw wszystkim swoim fanom, oferując bogatą bazę noclegową, od kwater, przez pensjonaty, apartamenty, hotele, po w pełni wyposażone domki.
Więcej

Hel -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:12:52
Odległość między Helem a Jastarnią wynosi 13,5 kilometra. Trasę między tymi dwoma popularnymi miejscowościami nadmorskimi można pokonać na cztery sposoby.
Więcej

Gdańsk -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-30 15:04:27
Odległość między Gdańskiem a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.
Więcej

Warszawa -> Jastarnia - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-03-29 14:39:56
Odległość między Warszawą a Jastarnią zależy od wybranej trasy i środka transportu. Jeśli wybierzemy jazdę samochodem, mamy do wyboru trzy trasy.
Więcej