Jurata - gdzie zjeść poza sezonem?

2022-04-04 13:53:50

Sezon turystyczny w Juracie rozpoczyna się w maju i trwa do końca września. Jednakże, warto zobaczyć to miasto również poza sezonem – na przykład wczesną wiosną, późną jesienią, czy nawet zimą.

W tym czasie jest tam znacznie mniej turystów i z tego też powodu niektóre lokale gastronomiczne zawieszają swoją działalność. Istnieje jednak kilka punktów, które oferują pyszne, lokalne jedzenie przez cały rok.

Gdzie wybrać się na obiad w Juracie poza sezonem?

Restauracja Malibu

Miejsce to zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego 25. Znajdziemy tutaj bogatą ofertę ryb i owoców morza, dania z grilla, a także potrawy z różnych stron świata i dobrze wyposażony bar. Jedzenie jest przepyszne i zawsze pięknie podane. Restauracja zachęca klientów eleganckim wystrojem i przytulną atmosferą. Nawet najbardziej wybredni smakosze znajdą tutaj coś dla siebie.

Bistro Burta

Świeże ryby są podstawą kuchni w Bistro Burta. Możemy tutaj spróbować specjalności szefa kuchni, który przyrządza wyjątkowego dorsza, a także zupy i inne dania obiadowe. Poza sezonem rozsiądziemy się w wygodnych fotelach i rozgrzejemy gorącą kawą oraz deserami własnego wypieku. Jest to doskonałe miejsce zarówno na pyszne śniadanie czy lunch, jak i wykwintną kolację. Wnętrze restauracji wyróżnia się stylem i nowoczesnością, a w sezonie do dyspozycji gości jest też patio. Restauracja Bistro Burta mieści się przy ulicy Świętopełka 11 w Hotelu Jurata.

Bar Polinezja

Restauracja ta zlokalizowana jest przy ulicy Mestwina 51. Jest to firma rodzinna, która oferuje przepyszne dania przygotowywane z zawsze świeżych składników. W menu znajdziemy dania rybne, mięsne, pizze, burgery, różnego rodzaju przekąski, zapiekanki, tortille, sałatki, napoje zimne, gorące, a także alkohole. Dzięki bogatej karcie dań, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Bar Polinezja posiada własną wędzarnię, a także stoisko z garmażem rybnym.

 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Juracie

 

Poznaj nasze apartamenty w Juracie

Podobne artykuły

Warszawa -> Jurata - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-04-04 14:24:13
Odległość między Warszawą a Juratą zależy od wybranej trasy i środka transportu.
Więcej

Gdańsk -> Jurata - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-04-04 14:13:38
Odległość między Gdańskiem a Juratą zależy od wybranej trasy i środka transportu.
Więcej

Gdynia -> Jurata - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-04-04 14:00:56
Odległość między Gdynią a Juratą zależy od wybranej trasy i środka transportu.
Więcej

Jurata czy Jastarnia? Podpowiadamy!

2021-07-27 10:44:18
Mamy taki zwyczaj, że ciągle stawiamy się przed wyborami. Ryba czy mięso, lody czy tort, morze czy góry. Może czasem jest to konieczne, ale wiele jest takich sytuacji, gdy wcale nie musimy wybierać. Wakacje wydają się właśnie takim czasem, w którym wybory moglibyśmy ograniczyć do minimum i czerpać z życia garściami.
Więcej