Jurata - gdzie zjeść poza sezonem?

2022-04-04 13:53:50

Sezon turystyczny w Juracie rozpoczyna się w maju i trwa do końca września. Jednakże, warto zobaczyć to miasto również poza sezonem – na przykład wczesną wiosną, późną jesienią, czy nawet zimą.

W tym czasie jest tam znacznie mniej turystów i z tego też powodu niektóre lokale gastronomiczne zawieszają swoją działalność. Istnieje jednak kilka punktów, które oferują pyszne, lokalne jedzenie przez cały rok.

Gdzie wybrać się na obiad w Juracie poza sezonem?

Restauracja Malibu

Miejsce to zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego 25. Znajdziemy tutaj bogatą ofertę ryb i owoców morza, dania z grilla, a także potrawy z różnych stron świata i dobrze wyposażony bar. Jedzenie jest przepyszne i zawsze pięknie podane. Restauracja zachęca klientów eleganckim wystrojem i przytulną atmosferą. Nawet najbardziej wybredni smakosze znajdą tutaj coś dla siebie.

Bistro Burta

Świeże ryby są podstawą kuchni w Bistro Burta. Możemy tutaj spróbować specjalności szefa kuchni, który przyrządza wyjątkowego dorsza, a także zupy i inne dania obiadowe. Poza sezonem rozsiądziemy się w wygodnych fotelach i rozgrzejemy gorącą kawą oraz deserami własnego wypieku. Jest to doskonałe miejsce zarówno na pyszne śniadanie czy lunch, jak i wykwintną kolację. Wnętrze restauracji wyróżnia się stylem i nowoczesnością, a w sezonie do dyspozycji gości jest też patio. Restauracja Bistro Burta mieści się przy ulicy Świętopełka 11 w Hotelu Jurata.

Bar Polinezja

Restauracja ta zlokalizowana jest przy ulicy Mestwina 51. Jest to firma rodzinna, która oferuje przepyszne dania przygotowywane z zawsze świeżych składników. W menu znajdziemy dania rybne, mięsne, pizze, burgery, różnego rodzaju przekąski, zapiekanki, tortille, sałatki, napoje zimne, gorące, a także alkohole. Dzięki bogatej karcie dań, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Bar Polinezja posiada własną wędzarnię, a także stoisko z garmażem rybnym.

 

 

Poznaj nasze apartamenty na wynajem w Juracie

 

Poznaj nasze apartamenty w Juracie

Podobne artykuły

Jurata 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 12:28:42
Wakacje nad Bałtykiem każdy planuje inaczej. Niektórzy już z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przeglądają strony internetowe w poszukiwaniu atrakcji zapewniających optymalne wykorzystanie czasu.
Więcej

Warszawa -> Jurata - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-04-04 14:24:13
Odległość między Warszawą a Juratą zależy od wybranej trasy i środka transportu.
Więcej

Gdańsk -> Jurata - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-04-04 14:13:38
Odległość między Gdańskiem a Juratą zależy od wybranej trasy i środka transportu.
Więcej

Gdynia -> Jurata - ile kilometrów, czym i jak dojechać?

2022-04-04 14:00:56
Odległość między Gdynią a Juratą zależy od wybranej trasy i środka transportu.
Więcej