Dom Do Góry Nogami we Władysławowie - odwiedź tę atrakcję!

2021-02-01 10:42:28

Czy w dzisiejszych czasach dom do góry nogami może nas zaskoczyć? Właśnie minął rok 2020, w którym wydaje się, że wszystko stanęło na głowie. Może właśnie dlatego warto odwiedzić tę atrakcję i uznać ją za symbol nowych czasów, które już nigdy nie będą takie, jak dawniej. Domek Do Góry Nogami we Władysławowie to przede wszystkim atrakcja dla dzieci, które lubią nieoczywiste przygody.

Wszystko na opak

Dzisiejsza rzeczywistość zdominowana jest przez pandemię i niekoniecznie myślimy o urlopach czy wakacjach. Trochę ze strachu, trochę dlatego, że czasem nie ma gdzie pojechać. Te czasy obok pandemii zdominowane są przez chaos i zagubienie. Z tego wynika masa nie do końca racjonalnych decyzji polegających na wyliczaniu centymetrów, jakie mają nas dzielić na ulicach, czy konieczności noszenia maseczek tam, gdzie nikogo nie ma. Akty organów rządowych są wydawane i zmieniane po chwili, nawet prawnikom trudno być na bieżąco. Jak więc być czegokolwiek pewnym? Skąd wiadomo, w jakiej rzeczywistości obudzimy się jutro? Może z podłogą w miejscu sufitu? Taki świat może być jednak ciekawy dla dzieci, których nie dziwi, że żaba jest królem, lew nie dość, że mówi, to jeszcze kumpluje się z zebrą, a mamuty nadal żyją i mają się dobrze. Wyjazd do domku stojącego do góry nogami nie będzie więc dla dziecka niczym dziwnym, dla nas chyba już też nie. Może również będzie to okazja, żeby to był też dla wszystkich wyjazd wesoły.

Domek Do Góry Nogami we Władysławowie

Morze jest jednym z naszych ulubionych kierunków wakacyjnych, więc niewiele zastanawiamy się nad atrakcjami poza plażą, gdy tam jedziemy. Liczy się komfortowy nocleg w niewielkiej odległości od plaży, a jadąc z dziećmi jeszcze cały zestaw piaskowych akcesoriów. Pytania rodzą się w naszej głowie, gdy albo spotkamy się z niepogodą, albo przypieczemy sobie plecy na słońcu i od plaży zechcemy odpocząć. Tylko jak to zrobić z żądnymi przygód dziećmi? Władysławowo to miejscowość, która od lat przyciąga turystów, można więc powiedzieć, że wie dobrze, z jakimi kłopotami może im przyjść się mierzyć.

Oferuje sporo atrakcji dla najmłodszych, ale i tych większych. Domek Do Góry Nogami to jedna z opcji. Znajduje się on w pobliżu Alei Gwiazd Sportu przy Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Domek stoi na dachu i wszystko w nim jest odwrotnie. Wchodzi się do niego oknem znajdującym się pod dachem, który w tym układzie jest na poziomie ziemi, podczas gdy drzwi są nad naszymi głowami. W środku rozpoczynamy zwiedzanie, chodząc po suficie i oglądamy meble, zadzierając głowy do góry, bo te przecież są na podłodze, czyli nad nami. Schodami wchodzimy do góry, znaczy się na parter. Tam bliżej możemy przyjrzeć się meblom na suficie, czyli podłodze. Okna serwują nam niezły zawrót głowy, gdyż są one lekko przekrzywione. Ten efekt bardzo podoba się dzieciom. To fajna atrakcja zarówno na słoneczny, jak i deszczowy dzień.

Dom Do Góry Nogami  - cennik

Żeby zwiedzić domek, nie trzeba zakładać żadnych wygórowanych kosztów. Dla Dzieci do lat 3 obiekt jest darmowy, dla pociech starszych, do 12 r.ż. cena za wstęp wynosi 9 zł. Dorośli jeśli nie chcą doświadczać zaburzeń błędnika, mogą poczekać na zewnątrz, a jeśli pokusa zajrzenia będzie silniejsza, muszą za swój bilet zapłacić 11 zł. Choć dla niektórych tatusiów pokusą może być przejście się w tym czasie wspomnianą Aleją Gwiazd Sportu. Dla każdego coś miłego się znajdzie.

Czasem w obliczu absurdu czy bezradności najlepszym mechanizmem obronnym jest dobre poczucie humoru. Na wiele spraw przestaliśmy mieć wpływ, a może nigdy nie mieliśmy, ograniczona jest dotychczasowa swoboda, co do pewnego stopnia jest oczywiste, jednak w pewnym momencie przestaje. Poczucia sprawczości, póki co nie odzyskamy, ale poczucie humoru mieć możemy zawsze. Domek Do Góry Nogami we Władysławowie może nam taką chwilę relaksu i śmiechu zagwarantować.
 

Pełną ofertę naszych apartamentów we Władysławowie możesz zobaczyć kilkając tutaj

Poznaj nasze apartamenty w Władysławowie

Podobne artykuły

Apartamenty z widokiem na morze we Władysławowie

2023-11-14 16:14:19
Morze przyciąga przez cały rok. Jego bezkres, skrywana potęga, a zarazem spokój działają jak magnes. Chociaż najczęściej o morzu myśli się pod kątem letniego wypoczynku, to sprawdza się także jesienią, czy zimą. Wśród polskich nadmorskich miejscowości jest kilka takich, które cieszą się szczególną popularnością. Zalicza się do nich Władysławowo. Apartamenty z widokiem na morze we Władysławowie cieszą się ogromnym powodzeniem, co nie jest bezpodstawne.
Więcej

Apartamenty dla wymagających we Władysławowie

2023-11-14 16:01:10
Polskie morze przyciąga jak magnes. Na Wybrzeżu nie brakuje malowniczych miejscowości, w których można wypocząć i spędzić niezapomniane wakacje. Do takich miast bez zwątpienia należy Władysławowo. Zachęca piaszczystymi plażami i licznymi atrakcjami turystycznymi. Przez cały rok przyjeżdżają do niego rzesze turystów. A co jeśli chcemy czegoś więcej? Być może mamy zamiar czerpać pełnymi garściami z tego, co oferuje wybrzeże, a przy tym chcemy uniknąć tłumów? Wtedy apartament VIP we Władysławowie jest znakomitą propozycją.
Więcej

Łeba czy Władysławowo? Podpowiadamy!

2023-02-15 14:21:52
Urlop nad Morzem Bałtyckim często rozpoczynamy, przeglądając informacje o pogodzie i plażach. Łeba to 10-kilometrowa linia brzegowa i rzeka Łeba dzielącą tę plażę na dwie części. Władysławowo to natomiast najpopularniejsze miejsce urlopowe wybierane przez Polaków. Zapewne zawdzięcza to jednej z najszerszych plaż na wybrzeżu i posiadaniu aż 5 strzeżonych plaż. Łeba i Władysławowo to jednak nie tylko plaże. Dlaczego warto wybrać się do tych kurortów?
Więcej

Jastrzębia Góra czy Władysławowo? Podpowiadamy!

2023-02-15 14:00:35
Jastrzębia Góra czy Władysławowo
Jak w góry, to… tylko nad morze do Jastrzębiej Góry. Jak nad ocean, to do Władysławowa! Brzmi nieco abstrakcyjnie? W Jastrzębiej Górze znajduje się najdalej wysunięty na północ punkt w Polsce. Miejscowość swoje wyjątkowe piękno zawdzięcza nadmorskim klifom. We Władysławowie w sezonie dużo się dzieje. Kurort zawdzięcza swoją popularność wyjątkowej plaży i licznym atrakcjom. Co warto wiedzieć o tych miejscowościach?
Więcej

Władysławowo 2022 - jak zaplanować urlop? Gdzie zjeść? Co wiedzieć?

2022-06-29 12:48:18
Dlaczego Władysławowo rządzi? Ta niewielka miejscowość licząca ok.10 tys. mieszkańców położona jest u nasady Mierzei Helskiej. Ktokolwiek zmierza na cypel, ten z Władysławowem musi stanąć oko w oko, a ono hipnotyzuje, przyciąga i może sprawić, że dalej nie pojedziemy.
Więcej